Stalowowolscy policjanci, wraz z Mikołajem z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli, odwiedzili seniorów w ramach akcji "Stalowowolska Paczka Pomocy - Osoby Starsze i Samotne". W tym szczególnym dniu spotkali się również z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Stalowej Woli.
Stalowowolscy mundurowi włączyli się do akcji organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli. Ideą było przygotowanie świątecznych paczek dla najbardziej potrzebujących seniorów z miasta.

Stalowowolskich seniorów, w asyście policjantów, odwiedził Mikołaj, który wręczył im prezenty. Akcja była również idealną okazją do rozmowy z seniorami i wręczenia im materiałów profilaktycznych dotyczących oszustw dokonywanych na osobach starszych. Przekazano im również pakiety S.O.S., czyli pakiety do wypełnienia zawierające niezbędne informacje w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia osób samotnie zamieszkujących.

W tym dniu policjanci i strażacy asystowali również Mikołajowi podczas spotkania z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Stalowej Woli.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.