Kierujący audi zderzył się z dacią. Okazało się, że 22-latek był pijany. Na szczęście nikt nie został ranny.
W środę (7 grudnia), około godz. 6.30, dyżurny rzeszowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na rondzie przy al. Wyzwolenia.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 22-letni kierujący audi, na rondzie przy al. Wyzwolenia, podczas zmiany pasa ruchu nie zachował należytej ostrożności i zderzył się z dacią, którą kierował 56-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

Okazało się, że 22-latek był pijany. Badanie wykazało w jego organizmie blisko 2 promile. Po wykonaniu niezbędnych czynności, mieszkaniec Rzeszowa, został przekazany pod opiekę wskazanej osoby, a jego samochód został odholowany na parking.

Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Odpowie także za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.