Zgodnie z coroczną tradycją, policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, zaangażowali się w ogólnopolską akcję "Szlachetna Paczka".
Całej akcji przyświecał jeden cel, zorganizowanie pomocy rodzinie znajdującej się w ciężkiej sytuacji materialnej, a jednocześnie podejmującej wszelkiego rodzaju działania w celu zmiany swojego trudnego położenia.

Policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, Komisariatu Policji w Nowej Sarzynie i Posterunku Policji w Grodzisku Dolnym, zaangażowali się w pomoc wybranej rodzinie. Z zebranych pieniędzy zakupione zostały przedmioty z listy potrzeb, którą przy współpracy z rodziną sporządzili wolontariusze "Szlachetnej Paczki".

szlachetna paczka w Leżajsku

W minioną sobotę "Szlachetna Paczka" trafiła do specjalnego magazynu w Leżajsku, skąd została przewieziona do wybranej rodziny. Policyjną paczkę osobiście przekazał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Leżajsku mł. insp. Artur Wasiuta.

Niezmiennie jak co roku, policjanci z leżajskiej komendy, w czasie wolnym od służby, w ramach wolontariatu, przez 3 dni pomagali dostarczać "Szlachetne Paczki" do potrzebujących rodzin.

W imieniu organizatorów, wolontariuszy i obdarowanej rodziny, przekazuję serdeczne podziękowania dla wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych naszej jednostki, którzy wsparli akcję i okazali serce.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.