Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka, został laureatem konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2022 w kategorii "Manager". Nagrodę, odebraną podczas gali w G2A Arenie, zadedykował wszystkim pracownikom lotniska.
- Nagroda dla menedżera to przede wszystkim docenienie pracy całego zespołu pracowników. W porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka mam przyjemność współpracować ze wspaniałym zespołem profesjonalnych i zaangażowanych osób, które potrafią radzić sobie z ogromnymi wyzwaniami. W moim przekonaniu to jest tak naprawdę nasza prawdziwa przewaga konkurencyjna - podkreśla Adam Hamryszczak.

Adam Hamryszczak

Podkarpackie Nagrody Gospodarcze przyznawano już po raz 21. Laureatów wybierała kapituła konkursu, którego organizatorem jest Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego.

Adam Hamryszczak

Prezes podrzeszowskiego lotniska w tym roku był już laureatem nagrody Orły Wprost w kategorii Osobowość Regionu, zaś port lotniczy został doceniony przez międzynarodową organizację branżową CAPA - Centre for Aviation i po raz pierwszy w historii otrzymał tytuł Small Airport of the Year 2022.

- Cieszę się, że nowy model biznesowy, które w ostatnim czasie wprowadziliśmy w firmie, przynosi stopniowo oczekiwane rezultaty. W tym roku przebijamy szklane sufity w obsłudze samolotów cargo ale też jesteśmy w awangardzie lotnisk regionalnych, które najszybciej odbudowują ruch pasażerski po pandemii. Liczę na to, że ta dobra passa będzie kontynuowana w kolejnych latach - dodaje Adam Hamryszczak.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.