Komendant Miejski Policji w Przemyślu wręczył podziękowania i złożył gratulacje 91-letniej kobiecie, która podczas zdarzenia w jednym z przemyskich banków wyróżniła się niesamowitą odwagą.
Komendant Miejski Policji w Przemyślu nadkom. Janusz Kiszka wręczył 91-letniej kobiecie podziękowania i gratulacje za obywatelską postawę, dzięki której nie doszło do skutecznej kradzieży pieniędzy z przemyskiego banku, a przede wszystkim kobieta przyczyniła się do udaremnienia ucieczki sprawczyni napadu.

Na spotkaniu obecny był także Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun i Dyrektor Banku PKO Bank Polski S.A. Oddział 1 w Przemyślu Jolanta Lesiak-Pawełek.

Wszyscy uczestnicy spotkania docenili zachowanie mieszkanki Przemyśla. Wielokrotnie w trakcie spotkania padły słowa podziwu i uznania dla jej postawy, zaangażowania oraz natychmiastowej reakcji, co pomogło w ujęciu sprawczyni rozboju.

Sama bohaterka, która wykazała się niesamowitą odwagą, to bardzo skromna osoba, która stanowczo twierdzi, że nie zrobiła nic nadzwyczajnego, a po prostu chciała pomóc.

Wierzymy, że takie zachowanie w czasach ciągłego pośpiechu i zobojętnienia będzie wzorem do naśladowania dla nas wszystkich.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.