Od 23 grudnia mieszkańcy Stalowej Woli mogą ponownie korzystać z usług nowoczesnej placówki pocztowej, która została przeniesiona do atrakcyjnej części miasta - Galerii handlowej Vivo! znajdującej się na ul. Chopina 42.
Placówki Poczty Polskiej są tworzone lub alokowane do miejsc zapewniających im rentowność. Spółka nieustannie przekształca i rozwija swoje punkty pocztowe, aby maksymalnie wykorzystać ich potencjał sprzedażowy, handlowy i bankowo-ubezpieczeniowy.

Ostatnia zmodernizowana placówka, która została przeniesiona do nowej lokalizacji, znajduje się w Stalowej Woli. Jej wnętrze zaprojektowano w oparciu o nowoczesną wizualizację. Zastosowano również rozwiązania, które mają zapewnić wysoką jakość i komfort obsługi. Przestrzeń oraz infrastruktura placówki dostosowana została do potrzeb osób z niepełnosprawnościami i wózkami dziecięcymi.

W nowej placówce Klienci mają do dyspozycji wygodne okienko, przy którym będą mogli skorzystać z szerokiej oferty Poczty Polskiej i podmiotów z grupy kapitałowej Spółki.

Klienci mogą m.in.: wysłać kartki, listy, paczki czy skorzystać z usług finansowych - realizując wpłaty i wypłaty. Goście placówki mają także dostęp do oferty Banku Pocztowego.

W strefie handlu Klienci mogą zakupić cieszące się popularnością przydatne produkty, takie jak: kartki, karnety, koperty, opakowania, prasę, książki, artykuły biurowe, a także upominki czy słodycze.

Placówkę Poczty Polskiej można odwiedzać od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00 - 21:00, a w niedziele handlowe między 09:00 a 20:00.

Obecnie w Stalowej Woli czynnych jest 5 Urzędów Pocztowych i 4 Filie Urzędów Pocztowych. Region sieci posiada łącznie 379 czynnych placówek (144 Urzędów Pocztowych, 101 Filii Urzędów Pocztowych i 134 Agencji Pocztowych).

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.