Nie żyje pieszy potrącony przez samochód osobowy w Trześniowie.
Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło dziś (28.12) wieczorem w miejscowości Trześniów.

Pod kołami mazdy zginął mężczyzna.

Droga pomiędzy Trześniowem a Bzianką jest zablokowana.

[AKTUALIZACJA]

Aspirant Joanna Baranowska z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie poinformowała, że do tragicznego wypadku doszło około godziny 18:15.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobową mazdą 22-letni mieszkaniec gminy Haczów potrącił 53-letniego mężczyznę, również mieszkańca gminy Haczów. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy poniósł śmierć. Ciało 53-latka zabezpieczone zostało do badań sekcyjnych. Kierowca był trzeźwy. Została mu pobrana krew do badań na zawartość środków odurzających. Pojazd zabezpieczono na policyjnym parkingu do badań technicznych - przekazała asp. Joanna Baranowska.

Czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tego zdarzenia prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie pod nadzorem miejscowej Prokuratury Rejonowej.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.