20-letni kierowca bmw, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 136 km/h. Za popełnione wykroczenie, mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał wysoki mandat i punkty karne.
Policjanci ruchu drogowego w Tułkowicach powiecie strzyżowskim, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę bmw. 20-letni mężczyzna kierujący pojazdem, znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, pędził 136 km/h, tym samym przekraczając dopuszczalną prędkość o 86 km/h.

Za popełnione wykroczenie, 20-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy, został ukarany mandatem w wysokości 2 500 złotych i punktami karnymi.

Warto pamiętać, że jeżeli osoba, której zatrzymano dokument prawa jazdy w okresie 3 miesięcy, po raz kolejny zostanie zatrzymana w takich okolicznościach przez policjantów - czas zatrzymania dokumentu wydłużony zostanie do 6 miesięcy. Kolejne zatrzymanie za kierownicą wiąże się z cofnięciem uprawnień i koniecznością ponownego zdawania egzaminu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.