W Sylwestrowy wieczór, tarnobrzescy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 i 38 lat, poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.
W Sylwestra po godz. 22, policjanci wydziału kryminalnego KMP w Tarnobrzegu zajmujący się poszukiwaniem osób, zatrzymali w budynku socjalnym w Tarnobrzegu, dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Obaj są mieszkańcami Tarnobrzega w wieku 31 i 38 lat.

- Starszy mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu celem odbycia kary pozbawienia wolności za kradzież. 38-latek na widok policjantów, ukrył się w pokoju za fotelem. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 12 miesięcy - poinformowała KMP w Tarnobrzegu.

W budynku socjalnym przebywał także 31-latek, który uczestniczył w imprezie sylwestrowej w innym pokoju. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu celem ustalenia miejsca jego pobytu i odbycia kary pozbawienia wolności, gdyż dopuścił się krótkotrwałego użycia pojazdu.

Zatrzymany 31-latek trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 10 miesięcy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.