22-letni kierowca seata, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z motorowerzystą. W zdarzeniu ranny został 70-letni kierowca jednośladu, który trafił do szpitala.
Do wypadku doszło w mijającym tygodniu, po godz. 14, na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Piętaka w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 22-latek kierujący pojazdem marki Seat, jadąc od Sandomierza w kierunku centrum miasta, nie dostosował się do sygnalizatora, który nadawał w tym czasie sygnał - czerwone światło i zderzył się z motorowerzystą.

W wyniku zdarzenia, obrażeń doznał 70-letni motorowerzysta, który karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Kierujący pojazdem nie odniósł obrażeń.

Na miejscu pracowali policjanci. Wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz ustalili świadków zdarzenia. Jak potwierdziło badanie, obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.