Policjanci z leżajskiej komendy ustalili tożsamość mężczyzny, który w minioną sobotę uszkodził drzwi wejściowe i okna, w jednym z domów jednorodzonych w Giedlarowej.
W minioną sobotę dyżurny leżajskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że do jednego z domów w Giedlarowej doszło do włamania.

Na miejsce został skierowany policyjny patrol. W rozmowie z właścicielem posesji policjanci ustalili, że pod nieobecność domowników, pod ogrodzenie podjechał nieznany im samochód, z której wysiadł nieznany im mężczyzna, a następnie wtargnął na teren ich posesji. Całą sytuację uwieczniła zamontowana na domu kamera monitoringu. Z poczynionych ustaleń wynika, że mężczyzna chwycił za kostkę brukową i przy jej użyciu zniszczył drzwi wejściowe domu oraz okna. Straty powstałe w wyniku jego zachowania, pokrzywdzony oszacował na kwotę 20 000 zł

Operacyjni z leżajskiej komendy, na podstawie okazanego monitoringu, szybko ustalili sprawcę przestępstwa. Był nim 50-letni mieszkaniec Brzózy Królewskiej, który usłyszał już zarzuty umyślnego uszkodzenia cudzego mienia.

Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed Sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.