Policjanci z leżajskiej komendy ustalili tożsamość mężczyzny, który w minioną sobotę uszkodził drzwi wejściowe i okna, w jednym z domów jednorodzonych w Giedlarowej.
W minioną sobotę dyżurny leżajskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że do jednego z domów w Giedlarowej doszło do włamania.

Na miejsce został skierowany policyjny patrol. W rozmowie z właścicielem posesji policjanci ustalili, że pod nieobecność domowników, pod ogrodzenie podjechał nieznany im samochód, z której wysiadł nieznany im mężczyzna, a następnie wtargnął na teren ich posesji. Całą sytuację uwieczniła zamontowana na domu kamera monitoringu. Z poczynionych ustaleń wynika, że mężczyzna chwycił za kostkę brukową i przy jej użyciu zniszczył drzwi wejściowe domu oraz okna. Straty powstałe w wyniku jego zachowania, pokrzywdzony oszacował na kwotę 20 000 zł

Operacyjni z leżajskiej komendy, na podstawie okazanego monitoringu, szybko ustalili sprawcę przestępstwa. Był nim 50-letni mieszkaniec Brzózy Królewskiej, który usłyszał już zarzuty umyślnego uszkodzenia cudzego mienia.

Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed Sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.