Podczas interwencji domowej policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze ujawnili narkotyki. Mundurowi zatrzymali 34-latka, a zarazem właściciela środków odurzających.
Do zatrzymania mężczyzny doszło podczas interwencji domowej w miejscowości Kańczuga. W minionym tygodniu po godz. 21, do dyżurnego przeworskiej jednostki zadzwonił mężczyzna prosząc o pomoc, w związku z awanturującym się synem swojej partnerki.

Na miejscu policjanci ustalili, że pomiędzy zgłaszającym, a 34-letnim mężczyzną, doszło do sprzeczki i szarpaniny. W trakcie wykonywanych czynności, uwagę mundurowych wzbudziło nerwowe zachowanie 34-latka, wobec którego podejmowali interwencję oraz charakterystyczny zapach, mogący świadczyć o obecności w mieszkaniu nielegalnych substancji.

Podczas przeszukania, policjanci ujawnili i zabezpieczyli 30 doniczek, w których rosły nielegalne rośliny, 2 szklane ampułki oraz słoik z suszem roślinnym. Wstępne badania testerem narkotykowym wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 34-latka, alkomat wykazał ponad pół promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu.

Mieszkaniec powiatu przeworskiego usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.