40-letni kierowca osobowego opla, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 109 km/h. Za popełnione wykroczenie, mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego stracił prawo jazdy na 3 miesiące, został ukarany mandatem i punktami karnymi.
Policyjny patrol ruchu drogowego, we Wrzawach (gmina Gorzyce), zatrzymał do kontroli kierującego pojazdem marki Opel. Okazało się, że mężczyzna znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 109 km/h.

Za popełnione wykroczenie 40-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych i punktami karnymi. Stracił też prawo jazdy na 3 miesiące.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Zimą warunki na drodze robią się bardzo zmienne i mogą być niebezpieczne. Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę. Pamiętajmy, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni, nie tylko za siebie, ale również za innych uczestników ruchu drogowego.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter