40-letni kierowca osobowego opla, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 109 km/h. Za popełnione wykroczenie, mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego stracił prawo jazdy na 3 miesiące, został ukarany mandatem i punktami karnymi.
Policyjny patrol ruchu drogowego, we Wrzawach (gmina Gorzyce), zatrzymał do kontroli kierującego pojazdem marki Opel. Okazało się, że mężczyzna znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 109 km/h.

Za popełnione wykroczenie 40-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych i punktami karnymi. Stracił też prawo jazdy na 3 miesiące.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Zimą warunki na drodze robią się bardzo zmienne i mogą być niebezpieczne. Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę. Pamiętajmy, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni, nie tylko za siebie, ale również za innych uczestników ruchu drogowego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.