PGE Dystrybucja S.A. zapowiada wyłączenia prądu na najbliższy tydzień na Podkarpaciu. Sprawdzamy, w których miejscowościach Podkarpacia można się spodziewać przerw w dostawie prądu.
Baligród
9 lutego - 08:30 - 14:00, stacja Baligród 9
10 lutego - 08:30 - 14:00, stacja Baligród 9

Batorz
7 lutego - 09:00 - 12:00, stacja Batorz 5

Bączal Dolny
8 lutego - 08:00 - 17:00, stacja Bączal 6 (860);

Blinów Drugi, Blinów Pierwszy, Blinów-Kolonia
9 lutego - 08:00 - 14:00, stacja Blinów 1

Borownica
9 lutego - 09:00 - 13:00, stacja Borownica 3

Chorkówka
9 lutego - 08:00 - 14:00, stacja Chorkówka 1 (59)

Chlebna
10 lutego - 08:00 - 15:00, stacja Chlebna 2 (58) Obwód nr 1
10 lutego - 11:00 - 14:30, stacja Chlebna 3 (841)

Chrzanów
8 lutego - 07:00 - 14:00, stacja Chrzanów Kolonia 2 SAPY

Czarna Dolna
9 lutego - 08:00 - 16:00, stacja Czarna 16 Owczarnia 1, Czarna 17 Owczarnia 2
10 lutego - 09:00 - 17:00, stacja Czarna 16 Owczarnia 1, Czarna 17 Owczarnia 2

Czarna Górna
9 lutego - 08:00 - 16:00, stacja Czarna 16 Owczarnia 1, Czarna 17 Owczarnia 2
10 lutego - 09:00 - 17:00, stacja Czarna 16 Owczarnia 1, Czarna 17 Owczarnia 2

Dobrocz
8 lutego - 08:00 - 14:00, stacja Michałówka 1,2,3, Dąbros, Wojciechów 2,3, Wolica B Kopaniny

Dąbrowica
6 lutego - 08:00 - 14:00, stacja Dąbrowica 1 k. Potoka

Dąbrówka
7 lutego - 08:00 - 14:00, stacja Opacie 2, 3;
8 lutego - 08:00 - 17:00, stacja Opacie 1 (222), 2 (735), 3 (736);

Gwizdów
10 lutego - 10:00 - 13:00, stacja Gwizdów 2

Jedlicze
ul. Adama Mickiewicza, ul. Brzozowa, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Zygmunta Krasińskiego
8 lutego - 08:00 - 11:00, stacja Jedlicze 3 (193)

ul. Wierzbowa, ul. Wincentego Manierskiego
10 lutego - 08:00 - 15:00, stacja Chlebna 2 (58) Obwód nr 1

ul. Marii Konopnickiej, ul. Topolowa, ul. Władysława Sikorskiego
10 lutego - 08:00 - 11:00, stacja Jedlicze 15 (788)

ul. Naftowa
8 lutego - 11:00 - 14:30, stacja Jedlicze 19 (925)

Kawęczyn
7 lutego - 08:00 - 14:00, stacja Kawęczyn 2 Wieś

Krosno
ul. Cicha, ul. Jana Kilińskiego, ul. Białobrzeska, ul. Stefana Okrzei
8 lutego - 08:00 - 14:00, stacja Krosno KZPL (609) Obwód 7

ul. gen. Leopolda Okulickiego, ul. Kazimierza Pużaka
10 lutego - 08:00 - 15:00, stacja Krosno Zakłady Drzewne (399)

Krzemienna
9 lutego - 08:30 - 12:00, stacja Krzemienna 4 Podoliny

Lubaczów
os. Osiedle Mickiewicza blok numer 6
9 lutego - 09:00 - 16:00, stacja Lubaczów 21

os. Osiedle Mickiewicza blok numer 3 i 4
10 lutego - 09:00 - 16:00, stacja Lubaczów 21

os. Osiedle Mickiewicza blok numer 8 i 9
13 lutego - 09:00 - 16:00, stacja Lubaczów 21

os. Osiedle Mickiewicza blok numer 7
14 lutego - 09:00 - 16:00, stacja Lubaczów 21

os. Osiedle Mickiewicza blok numer 5
15 lutego - 09:00 - 16:00, stacja Lubaczów 21

Łazy (rejon Jarosław)
7 lutego - 06:30 - 09:00, stacja Łazy 3
7 lutego - 14:30 - 16:30, stacja Łazy 3

Łążek Ordynacki
10 lutego - 08:00 - 14:00, stacja Łążek Ordynacki 1, Łążek Cegielnia

Łęki Strzyżowskie
7 lutego - 08:00 - 13:00, stacja Łęki Strzyżowskie 4 (454)

Michałówka
8 lutego - 08:00 - 14:00, stacja Michałówka 1,2,3

Mielec
ul. Łuże
8 lutego - 07:30 - 14:30, stacja Łuże 1
9 lutego - 07:30 - 14:30, stacja Łuże 1

Niebocko
13 lutego - 08:30 - 14:00, stacja Niebocko 11

Nowa Grobla
8 lutego - 08:00 - 14:00, stacja Nowa Grobla 1
9 lutego - 08:00 - 14:00, stacja Nowa Grobla 3

Nowa Wieś (pow. rzeszowski)
7 lutego - 08:00 - 17:00, stacja Nowa Wieś 2

Opacie
8 lutego - 08:00 - 17:00, stacja Opacie 1 (222), 2 (735), 3 (736);

Przemyśl
ul. Generała Władysława Andersa nr nieparzyste 5-21, parzyste 8-34
ul. Monte Cassino nr 11-15 oraz nr 24
ul. Krakowska nr 36, 38
9 lutego - 07:00 - 19:00, stacja Przemyśl 174 obwód 7

ul. Generała Władysława Andersa nr nieparzyste 5-21, parzyste 8-34
ul. Monte Cassino nr 11-15 oraz nr 24
ul. Krakowska nr 36 , 38
10 lutego - 07:00 - 19:00, stacja Przemyśl 174 obwód 7

Przysieki
8 lutego - 08:00 - 17:00, stacja Trzcinica 13 (306), 18 (852);

Rabe
9 lutego - 08:00 - 10:00, stacja Rabe 1 Wieś, Rabe 2 Koński Świat, Rabe 3
10 lutego - 15:00 - 17:00, stacja Rabe 1 Wieś, Rabe 2 Koński Świat, Rabe 3

Radomyśl nad Sanem
6 lutego - 08:00 - 16:00, stacja Radomyśl 10,11
7 lutego - 08:00 - 16:00, stacja Radomyśl 2,3,7
8 lutego - 08:00 - 16:00, stacja Radomyśl 3,7
9 lutego - 08:00 - 16:00, stacja Radomyśl 3

Radymno
ul. Budowlanych, ul. Plażowa, ul. Rybacka, ul. Zasanie, ul. Zielona
7 lutego - 06:30 - 09:00, stacja Radymno 9
7 lutego - 14:30 - 16:30, stacja Łazy Radymno 9

Rakszawa
8 lutego - 09:00 - 11:00, stacja Rakszawa 14
9 lutego - 09:00 - 13:00, stacja Rakszawa 9
10 lutego - 08:00 - 11:00, stacja Rakszawa 15
10 lutego - 11:00 - 14:00, stacja Rakszawa 15

Raniżów
10 lutego - 09:00 - 12:00, stacja Raniżów 5

Rączyna
10 lutego - 06:30 - 15:00, stacja Rączyna 3,4,5,6,7

Rudna Mała
6 lutego - 08:00 - 17:00, stacja Rudna Mała Fadom
7 lutego - 08:00 - 15:00, stacja Rudna Mała 1

Rzeszów
ul. św. Rocha
6 lutego - 08:00 - 15:00, stacja Słocina Roch 6

7 lutego - 08:00 - 14:00, stacja Załęże 6

ul. Porąbki
6 lutego - 08:00 - 14:00, stacja Budziwój 22

Sanok
ul. Przemyska 113
9 lutego - 08:30 - 14:00, stacja Olchowce 3 Szkoła

Sanoczek
7 lutego - 08:30 - 13:00, stacja Sanoczek 5 Gorzelnia

Straszydle
8 lutego - 08:00 - 15:00, stacja Straszydle 14

Szczutków
7 lutego - 08:00 - 14:00, stacja Szczutków 2

Trepcza
ul. Jasna, ul. Słoneczna
10 lutego - 09:00 - 13:00, stacja Trepcza 4

Trzcinica
8 lutego - 08:00 - 17:00, stacja Trzcinica 13 (306), 18 (852);

Ustjanowa Górna
7 lutego - 09:00 - 13:00, stacja Ustjanowa 13 ODJ

Wielopole Skrzyńskie
7 lutego - 07:30 - 12:30, stacja Wielopole 3

Wolica Druga, Wolica Pierwsza, Wolica-Kolonia
6 lutego - 08:00 - 14:00, stacja Wolica A Luciniec
8 lutego - 08:00 - 14:00, stacja Michałówka 1,2,3, Dąbros, Wojciechów 2,3, Wolica B Kopaniny

Zadwórze
9 lutego - 08:00 - 10:00, stacja Rabe 1 Wieś, Rabe 2 Koński Świat, Rabe 3
10 lutego - 15:00 - 17:00, stacja Rabe 1 Wieś, Rabe 2 Koński Świat, Rabe 3

Zagórz
ul. Chopina, ul. Zahariasiewicza, ul. Wolności, ul. Dworcowa
8 lutego - 08:30 - 14:00, stacja Zagórz 5 Nowy MSTW PKP

Zalesie (Rejon Energetyczny Leżajsk)
6 lutego - 09:00 - 14:00, stacja Zalesie 3
7 lutego - 09:00 - 14:00, stacja Zalesie 2

Żabno
6 lutego - 08:00 - 16:00, stacja Żabno 3

Żarnowiec
10 lutego - 08:00 - 11:00, stacja Jedlicze 15 (788)

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter