Stalowowolscy policjanci zatrzymali 21-latkę, która jest podejrzana o potrącenie pieszego. Kierująca oplem nie udzieliła pokrzywdzonemu pomocy i odjechała z miejsca zdarzenia.
W minionym tygodniu dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Zaklików doszło do potrącenia pieszego, a sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła poszkodowanego do szpitala.

Z relacji świadków wynikało, że pieszy, idąc prawą, nieoświetloną stroną jezdni, został potrącony przez pojazd, który nie zatrzymując się, odjechał w kierunku miejscowości Zaklików.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i rozpoczęli czynności w kierunku ustalenia sprawcy wypadku. W wyniku podjętych działań, bezpośrednio po zdarzeniu, policjanci odnaleźli auto uczestniczące w wypadku oraz ustalili osobę, która nim kierowała. 21-latka została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że była trzeźwa, jednak do dalszych badań laboratoryjnych pobrana została od niej krew - informuje KPP w Stalowej Woli.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanej zarzuty spowodowania wypadku drogowego oraz oddalenia się z miejsca zdarzenia. Wobec 21-latki został zastosowany policyjny dozór. Teraz o losie kobiety zadecyduje sąd.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.