Policjanci z niżańskiej drogówki w miniony weekend zatrzymali kilku nietrzeźwych kierujących.
Mimo licznych apeli policjantów i częstych kontroli stanu trzeźwości kierowców, nadal część z nich decyduje się na jazdę po alkoholu. Pijani użytkownicy dróg stwarzają olbrzymie zagrożenie dla siebie i innych. Zanim rozpoczął się weekend, 23-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego, został zatrzymany, gdy kierował osobowym volkswagenem. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko promil alkoholu w jego organizmie.

Więcej, bo ponad promil alkoholu, miał 56-letni mieszkaniec Niska, który poruszał się pojazdem marki Opel. Został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego. Rekordzistą w miniony weekend, okazał się kierujący osobowym fordem zatrzymany w Rudniku nad Sanem. 49-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Oprócz utraty praw jazdy mężczyźni za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 2 lat więzienia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.