Jedna osoba zginęła, w wypadku jaki wydarzył się na autostradzie A4 w miejscowości Paszczyna.
Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku, jaki wydarzył się dziś (6 lutego) po godz. 21 na autostradzie A4 w miejscowości Paszczyna.

W zderzenie samochodu ciężarowego i osobowego zginęła jedna osoba.

Zablokowany jest prawy pas ruchu.

[AKTUALIZACJA]


W wypadku śmierć poniosła kierujący audi. Mężczyzna najechał na tył poprzedzającej ją ciężarowej scanii. Policjanci ustalają tożsamość zmarłego.

[AKTUALIZACJA]


Do wypadku doszło w poniedziałek około godz. 21, na autostradzie A4 w Paszczynie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi, jadąc w kierunku Tarnowa, uderzył w tył naczepy pojazdu ciężarowego. Na miejscu wypadku zginął 39-letni mieszkaniec Rzeszowa, kierujący audi. Kierowca ciężarówki, 36-letni obywatel Ukrainy, nie ucierpiał w zdarzeniu, był trzeźwy.

Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, pracował technik kryminalistyki oraz funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej. Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli dowody. Sporządzili także dokumentację fotograficzną. Okoliczności wypadku wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania. Droga nie była zablokowana, policjanci drogówki zabezpieczyli bezpieczny przejazd na tym odcinku dla innych kierowców.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Masz zdjęcia / filmy do tego tematu?
Wyślij nam na adres: redakcja@podkarpacie112.pl lub na Messengera: m.me/podkarpacie112

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.