Sanoccy policjanci zatrzymali kierowcę, który przewoził w samochodzie 2-letniego chłopca. Pijany mężczyzna został zatrzymany na stacji paliw w Pakoszówce, a następnie osadzony w policyjnym areszcie.
5 lutego przed godz. 19, sanoccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że nietrzeźwy 28-letni mieszkaniec powiatu sanockiego przewozi w samochodzie małe dziecko. Mundurowi rozpoczęli patrolowanie ulic powiatu sanockiego. W trakcie sprawdzania, na stacji paliw w Pakoszówce, funkcjonariusze zauważyli wskazany przez zgłaszającego samochód. Wewnątrz pojazdu przebywał poszukiwany mężczyzna oraz 2-letnie dziecko.

- Kierujący wypowiadał się nielogicznie, jego mowa była bełkotliwa, policjanci wyczuli od mężczyzny zapach alkoholu. Po wyjściu z samochodu 28-latek miał problemy z utrzymaniem równowagi. Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na alkomacie, dlatego została pobrana od niego krew do badań na zawartość alkoholu oraz substancji odurzających - poinformowała asp. sztab. Anna Oleniacz z KPP w Sanoku.

Po sprawdzeniu 28-latka w policyjnej bazie okazało się, że jest poszukiwany oraz ma zakaz prowadzenia pojazdów orzeczony przez sąd.

Dziecko nie doznało żadnych obrażeń. Przekazano je pod opiekę babci. Kierujący został zatrzymany do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.