Pani Stanisława Nowak z Dubiecka świętowała 102 urodziny.
Niewielu z nas ma zaszczyt​ doczekać setnych urodzin, a co dopiero 102 rocznicy urodzin. Taki wiek ukończyła właśnie pani​ Stanisława Nowak z Dubiecka, która od niedawna przebywa w​ Domu Pogodnej​ Starości im Św. Brata Alberta w Dynowie.​

Z tej wyjątkowej okazji na zaproszenie i w towarzystwie kierownictwa tejże placówki panią Stanisławę odwiedzili przedstawiciele władz samorządowych: Burmistrz​ Miasta Dynowa Zygmunt Frańczak oraz Burmistrz Miasta i Gminy Dubiecko Jacek​ Grzegorzak. ​

Nie obyło się bez urodzinowego torta, dmuchania świec, kwiatów i gratulacji. Pani Stanisława to osoba niezwykle ciepła i skromna. Wśród pracowników ośrodka cieszy się ogromną sympatią.​ Jej życie jest skarbnicą cennych wspomnień i doświadczeń, o których Jubilatka chętnie opowiada. Pomimo​ swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą.

- Raz​ jeszcze​ serdecznie gratulujemy Pani Stanisławie tak pięknego jubileuszu, a na kolejne lata życzymy wszelkiej pomyślności, życzliwości oraz kolejnych jubileuszy w dobrym zdrowiu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.