Tarnobrzescy policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawa jazdy kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.
W poniedziałek policjanci ruchu drogowego zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami kierującym, którzy przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Pierwszego kierowcę funkcjonariusze zatrzymali po godz. 10, w miejscowości Alfredówka (gmina Nowa Dęba). Ich uwagę zwróciło szybko jadące osobowe renault. Za kierownicą pojazdu siedział 31-latek. Mężczyzna, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 107 km/h. 31-latek, za przekroczenie dozwolonej prędkości, stracił prawo jazdy na 3 miesiące oraz został ukarany wysokim mandatem i punktami karnymi.

Również w Alfredówce policjanci zatrzymali do kontroli drogowej audi. Kierujący nim 32-latek jechał w obszarze zabudowanym o 53 km/h za szybko. Mężczyzna stracił na 3 miesiące prawo jazdy, na jego konto trafiły punkty karne i otrzymał także wysoki mandat.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.