Policjanci zatrzymali 24-latka, który postanowił prowadzić samochód, mimo że pił wcześniej alkohol. Mężczyzna złamał również obowiązujący go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i posiadał przy sobie narkotyki.
Do zdarzenia doszło w sobotę rano. Po godz. 8, policjanci otrzymali zgłoszenie o jadącym drogą krajową nr 94 kierowcy audi, który może być nietrzeźwy. Z przekazanych informacji wynikało, że jadący "zygzakiem" samochód porusza się w kierunku Przeworska. Jak ustalili policjanci, wskazany w zgłoszeniu pojazd przejechał również przez wysepkę ronda uszkadzając stojący na nim znak i gubiąc tablicę rejestracyjną.

Dzięki informacjom przekazanym przez kolejnego świadka, policjanci odnaleźli uszkodzone audi, które kierujący pozostawił za drzewami przy jednej z przydrożnych posesji. Szybko również zatrzymali kierowcę samochodu, 24-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie mężczyzny ponad promil alkoholu. Okazało się również, że nie ma on prawa jazdy i objęty jest sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechaniczny.

Nie były to jedyne przewinienia młodego kierowcy. Policjanci znaleźli przy 24-latku także narkotyki. Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym dało wynik pozytywny, dlatego pobrano mu krew do dalszych badań.

24-latek został zatrzymany, a jego pojazd trafił na strzeżony parking. Teraz za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem.