Strażacy z PSP w Lesku i OSP w Uhercach Mineralnych otrzymali nowe samochody.
W sobotę (11 lutego) w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Lesku odbyła się uroczysta zbiórka z okazji przekazania samochodów pożarniczych dla Komendy Powiatowej PSP Lesko i Ochotniczej Straży Pożarnej w Uhercach Mineralnych.

W uroczystościach udział wzięli między innymi: Minister Marek Kuchciński - wykonujący zadania szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Teresa Pamuła, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Piotr Uruski, Zastępcę Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Daniel Dryniak, Starosta leski Pan Andrzej Olesiuk,
Wójta Gminy Olszanica Pan Krzysztof Zapała.

przekazanie samochodu w Lesku

Komenda Powiatowa PSP w Lesku otrzymała ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu MAN sfinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przekazanych na rezerwę celową w kwocie 1 248 450,00 zł. Ochotnicza Straż Pożarna w Uhercach Mineralnych otrzymała ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu SCANIA dotychczas używany w Komendzie Powiatowej PSP w Lesku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.