Policjanci dębickiego wydziału ruchu drogowego w ciągu ostatniego weekendu zatrzymali 3 kierujących, którzy usiedli za kierownicą po alkoholu.
Dębiccy policjanci na bieżąco przeprowadzają kontrole stanu trzeźwości, zarówno rowerzystów, jak i kierujących pojazdami mechanicznymi. W ciągu ostatniego weekendu funkcjonariusze zatrzymali 3 kierowców, którzy zdecydowali się usiąść za kierownicą po wypiciu alkoholu.

Pierwszy kierujący został zatrzymany do kontroli drogowej w piątek około godz. 18.30 w Parkoszu. Podczas legitymowania od kierującego renaultem mundurowi wyczuli alkohol. Okazało się, że 46-letni mieszkaniec Jodłowej miał 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Kolejnym nietrzeźwym kierowcą był 25-letni mieszkaniec Czarnej. Kontrola drogowa kierującego audi miała miejsce w niedzielę, około godz. 8.15 w Czarnej. Kierujący również jechał pod działaniem alkoholu. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 0,7 promila alkoholu w organizmie.

Tego samego dnia, tym razem w Pustkowie, policjanci zatrzymali do kontroli kierującego mercedesem. 54-letni mieszkaniec Brzeźnicy, kierując samochodem o godzinie 10.40. miał w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu.

Kierowcy stracili prawa jazdy. Teraz o ich losie zdecyduje sąd.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.