Policjanci z Łańcuta poszukują sprawcy kradzieży, do której doszło wczoraj na terenie Łańcuta. Z niezamkniętego mieszkania został skradziony portfel wraz z dokumentami i pieniędzmi.
Wczoraj koło południa policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży, do której doszło na osiedlu Trześnik w Łańcucie. Z lokalu zamieszkiwanego przez starsze małżeństwo został skradziony portfel wraz z dokumentami i pieniędzmi.

W czasie kradzieży seniorzy przebywali w mieszkaniu, a sprawca do klatki schodowej bloku najprawdopodobniej został wpuszczony przez innego lokatora. Złodziej wykorzystał okazję i po cichu wszedł do niezamkniętego mieszkania, gdzie ze znajdującej się w przedpokoju torebki ukradł portfel.

Policja ostrzega przed wpuszczaniem do domów i klatek schodowych nieznanych osób. Pamiętajmy również, aby zamykać na zamek drzwi wejściowe, nawet gdy w tym czasie przebywamy w domu czy mieszkaniu. Niezamknięte drzwi i pozostawiona w przedpokoju torebka jest często dobrą okazją dla złodzieja.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.