Do dwóch kolizji niemal w tym samym czasie i w tym samym miejscu doszło w Lutczy na drodze krajowej nr 19.
Służby ratunkowe pracowały na miejscu dwóch kolizji drogowych, do których doszło we wtorek 14 lutego na drodze krajowej nr 19 w Lutczy.

Jak informuje komisarz Katarzyna Kosturek z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie, do pierwszej kolizji doszło przed godz. 22.

W pobliżu skrzyżowania z drogą wojewódzką 989 doszło do awarii ciągnika siodłowego z naczepą. Za uszkodzoną ciężarówką zatrzymała się inna ciężarówka, a po chwili pomiędzy nich wjechał citroen. Chwilę później w citroena uderzyła toyota poruszająca się z przeciwnego kierunku.

Kiedy służby ratunkowe dojeżdżały na miejsce zdarzenia, doszło do innego zdarzenia niemal w tym samym miejscu. Kierująca volkswagenem jadąc w kierunku Domaradza, straciła panowanie nad kierownicą i zjechała z jezdni, samochód dachował.

Na szczęście w obu zdarzeniach skończyło się tylko na uszkodzonych autach i utrudnieniach w ruchu.

- Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Sprawcy, kierujący toyotą i kierująca volkswagenem, zostali ukarani mandatami karnymi - poinformowała kom. Katarzyna Kosturek.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.