W świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku odbyła się odprawa roczna. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Leżajsku mł. insp. Artur Wasiuta podsumował działania jednostki w 2022 roku.
W odprawie oprócz kadry kierowniczej, funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, udział wzięli również zaproszeni goście - Starosta Leżajski Marek Śliż, Sekretarz Miasta Leżajska Agnieszka Wyczarską, Przedstawiciel Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Marian Perlak, Wójt Gminy Leżajsk Krzysztof Sobejko, Wójt Gminy Kuryłówka Agnieszka Wyszyńska, Wójt Gminy Grodzisko Dolne Jacek Chmura, Zastępca Prokuratora Rejonowego w Leżajsku Mariusz Żabicki, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Leżajsku st. bryg. Józef Kludys, Komendant Straży Miejskiej w Leżajsku Jerzy Białkowski, Wiceprzewodnicząca Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Leżajsku Ewa Nowak-Pelc, Przedstawiciel Związków Zawodowych Pracowników Cywilnych w Leżajsku Anna Młynarska.

Na wstępie I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Leżajsku mł. insp. Artur Wasiuta przywitał przybyłych gości. W dalszej kolejności podsumował pracę całej jednostki oraz przedstawił stan bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu leżajskiego w 2022 roku. Omówił kwestie związane z przestępczością, w tym kryminalną oraz bezpieczeństwem w ruch drogowym. Zaprezentował działania prewencyjne i programy profilaktyczne realizowane przez naszą jednostkę. Na koniec podziękował przybyłym gościom za dotychczasową współpracę oraz wszelkiego rodzaju wsparcie udzielone Komendzie Powiatowej Policji w Leżajsku, w tym wsparcie finansowe.

Następnie głos zabrał Marek Śliż Starosta Leżajska, który podkreślili wzorową współpracę z leżajską komendą, jednocześnie wskazując na odpowiedzialność i znaczenie codziennej służby wszystkich funkcjonariuszy. Podziękował za wielkie zaangażowanie i wysoką skuteczność w działaniach, tym samym życząc dalszych sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej służby.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.