W miony weekend policjanci ruchu drogowego prowadzili działania ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. Udaremnili dalszą jazdę 5 kierowcom, którzy wcześniej pili alkohol.
W sobotę i niedzielę, policjanci ruchu drogowego starali się, aby na drogach miasta i powiatu tarnobrzeskiego było bezpiecznie. Przez dwa ostatnie dni, w ramach działań "Trzeźwość", funkcjonariusze reagowali na każde zachowanie niezgodne z prawem. Sprawdzali trzeźwość kierowców podczas rutynowych kontroli, ale również w wyznaczonych punktach kontrolnych.

Policjanci ruchu drogowego, wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości, skontrolowali 661 kierowców. Podczas prowadzonych działań, policjanci ujawnili 5 kierujących, którzy wcześniej pili alkohol i 1 kierowcę po użyciu środków odurzających. U dwóch kierowców badanie wskazało ponad 0,5 promila, odpowiedzą oni za przestępstwo. Pozostałych trzech odpowie za popełnione wykroczenie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.