Jazda niezarejestrowanym quadem, a do tego bez uprawnień i w stanie nietrzeźwości to tylko niektóre przewinienia, za które odpowie teraz 49-latek zatrzymany przez policjantów.
W poniedziałek, policjanci niżańskiego ruchu drogowego pełnili służbę na terenie powiatu. Po godz. 11 podczas patrolu, zauważyli mężczyznę jadącego quadem bez kasku ochronnego. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać pojazd do kontroli.

Jak się okazało, brak kasku, nie był jedynym przewinieniem kierującego. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Wynik badania wskazał u niego promil alkoholu w organizmie. Ponadto podczas kontroli okazało się, że 49-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Dodatkowo, pojazd którym jechał mężczyzna nie posiadał tablic rejestracyjnych, tabliczki znamionowej jak również numeru VIN. 49-latek przyznał policjantom, że czterokołowiec należy do niego, jednak nie posiada od niego żadnych dokumentów.

Pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym, a jego 49-letni nietrzeźwy kierowca, oprócz odpowiedzialności za wykroczenia poniesie konsekwencje za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości za co grozi mu kara nawet do 2 lat więzienia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.