W czasie swojego zimowego wypoczynku w Bieszczadach narciarze z województw dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego korzystają z dobrych warunków na stokach. O bezpieczeństwie podczas uprawiania sportów zimowych przypominali pod stokiem w Wańkowej policjanci z Leska.
Nauka jazdy na nartach to zabawa i radość dla dzieci i dorosłych - ale jeśli narciarze zapominają o zasadach bezpieczeństwa dochodzić może do niebezpiecznych zdarzeń na stokach. O tym, jak ich unikać chroniąc swoje bezpieczeństwo lescy policjanci przypominali przez całe ferie zimowe podczas spotkań profilaktycznych zarówno z mieszkańcami jak i gośćmi odwiedzającymi Bieszczady.

policjanci na stoku

W minionym tygodniu wciąż działającym stokiem narciarskim w Wańkowej - gmina Olszanica policjanci odwiedzili narciarzy korzystających z aktywnych form wypoczynku. Kontynuując realizację założeń ogólnopolskiej kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku", mundurowi przypominali dzieciom, młodzieży oraz dorosłym najważniejsze zasady bezpiecznego wypoczynku. Wielu narciarzy odwiedzało policyjne stoisko.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.