Dzięki pracy policjantów kryminalnych przeworskiej jednostki, w minionym tygodniu doszło do zatrzymania trzech osób, które posiadały środki odurzające. Dwie z nich usłyszały zarzuty. O losie trzeciego zatrzymanego niebawem zadecyduje sąd rodzinny.
W minionym tygodniu policjanci z wydziału kryminalnego przeworskiej jednostki, w wyniku prowadzonych działań, zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie środków odurzających. Z ustaleń kryminalnych wynikało, że mieszkańcy powiatu przeworskiego mogą posiadać narkotyki w miejscu zamieszkania.

Do pierwszego zatrzymania doszło na terenie Przeworska. Funkcjonariusze zatrzymali 16-latka oraz 21-latkę, co do których mieli wcześniej podejrzenia, że mogą posiadać środki odurzające. Ich nerwowe zachowanie potwierdziło podejrzenia policjantów. W toku wykonywanych czynności, kryminalni zabezpieczyli susz roślinny oraz substancję psychotropową w postaci mefedronu. Obydwoje zostali zatrzymani i doprowadzeni do przeworskiej jednostki.

Drugie zdarzenie miało miejsce na jednej z ulic Przeworska, gdzie funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali 19-latka. W trakcie interwencji okazało się, że posiada on przy sobie woreczek foliowy z suszem roślinnym. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że zabezpieczone środki to marihuana. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, policjanci zabezpieczyli również substancję psychotropową w postaci mefedronu. 19-latek został zatrzymany i doprowadzony do przeworskiej jednostki.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci przedstawili zarzut 21-latce oraz 19-latkowi, za popełnione przestępstwa grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3. W przypadku 16-latka o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.