Policjanci niżańskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 36-latka, odpowiedzialnego za kradzież artykułów w jednym ze sklepów na terenie Niska.
W minionym tygodniu dyżurny niżańskej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży w jednym ze sklepów na terenie Niska. Skierowany na miejsce patrol otrzymał informację od pracownika sklepu, że mężczyzna wybiegł ze sklepu z kilkoma opakowaniami perfum o łącznej wartości ponad tysiąca złotych.

Pracownik sklepu powiedział policjantom, że pobiegł za mężczyzną i udało mu się odebrać od niego część skradzionego towaru. W trakcie szamotaniny, napastnik zaczął grozić zgłaszającemu i uciekł w nieznanym kierunku. Niżańscy kryminalni, po rozmowie ze zgłaszającym pojechali na teren miasta. Już po kilkudziesięciu minutach, na jednej z ulic w Nisku rozpoznali mężczyznę, którego wizerunek odpowiadał rysopisowi, który podał pracownik sklepu.

Policjanci zatrzymali 36-latka, przy którym znaleźli biżuterię oraz woreczki strunowe wypełnione białą sproszkowaną substancją. Po zbadaniu zawartości okazało się, że to mefedron. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że do podobnych kradzieży z udziałem zatrzymanego mężczyzny doszło również w innych miejscowościach na terenie Podkarpacia. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Mieszkaniec powiatu leżajskiego został osadzony w policyjnym areszcie. Za swoje zachowanie będzie odpowiadał teraz przed sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.