Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło w miejscowości Przędzel. Kierująca osobowym oplem zderzyła się z prawidłowo jadącym busem, którym podróżowało kilku pasażerów.
We wtorek (28 lutego0 po godzinie 22, dyżurny niżańskiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem busa oraz osobówki w miejscowości Przędzel. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzania, kierująca osobowym oplem zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z busem, którym podróżowało kilku pasażerów.

wypadek w Przędzelu

- Podczas prowadzonych czynności kobieta powiedziała mundurowym, że tego samego wieczoru spożywała alkohol. 35-latkę przewieziono do szpitala gdzie pobrana została od niej krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Kierowcy i pasażerom z busa nic sie nie stało- informuje KPP Nisko.

Kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy, a pojazd zabezpieczony na policyjnym parkingu. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają niżańscy policjanci.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.