Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło w miejscowości Przędzel. Kierująca osobowym oplem zderzyła się z prawidłowo jadącym busem, którym podróżowało kilku pasażerów.
We wtorek (28 lutego0 po godzinie 22, dyżurny niżańskiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem busa oraz osobówki w miejscowości Przędzel. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzania, kierująca osobowym oplem zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z busem, którym podróżowało kilku pasażerów.

wypadek w Przędzelu

- Podczas prowadzonych czynności kobieta powiedziała mundurowym, że tego samego wieczoru spożywała alkohol. 35-latkę przewieziono do szpitala gdzie pobrana została od niej krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Kierowcy i pasażerom z busa nic sie nie stało- informuje KPP Nisko.

Kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy, a pojazd zabezpieczony na policyjnym parkingu. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają niżańscy policjanci.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter