Kilka zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem domu jednorodzinnego w Tyczynie.
Dzisiaj (5 marca) przed godziną 11:00 strażacy zostali zadysponowani do pożaru domu jednorodzinnego w Tyczynie w powiecie rzeszowskim przy ul. Kazimierza Wielkiego. Strażacy dojeżdżając na miejsce pożaru z daleka już widzieli gęsty dym, co oznaczało poważną sytuację.

- Po dotarciu na miejsce ogniem objęty był cały piętrowy budynek mieszkalny. Strażacy rozpoczęli natychmiast akcję gaśniczą. Po chwili wsparli ich miejscowi strażacy z OSP Tyczyn, którzy dojechali na miejsce - mówią strażacy z OSP w Hermanowej.

pożar domu w Tyczynie

Na budynku spłonęła elewacja, a ogień przeniósł się na dach i strawił także wnętrze budynku. Po opanowaniu ognia, rozpoczęli dogaszanie oraz prace rozbiórkowe na dachu.

W pożarze domu na szczęście nikt nie ucierpiał. Straty jednak są ogromne, a rodzina, która tam mieszkała straciła cały dorobek życia.

Na miejscu pożaru pracowali strażacy z OSP Hermanowa, JRG PSP Rzeszów, OSP Tyczyn, pracownicy pogotowia gazowego i energetycznego oraz patrol policji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.