Chciał uniknąć kontroli drogowej bo był nietrzeźwy. Zjechał na parking i wraz z pasażerem zamierzał wejść do hotelu, chcąc uniknąć spotkania z policjantami.
W środę (1 marca) po godz. 21, na jednej z ulic Brzozowa policjanci zauważyli kierującego seatem, który na widok radiowozu gwałtownie skręcił w pobliską ulicę, a następnie zjechał na parking i wraz z pasażerem wybiegł z auta. Mężczyźni zmierzali do wejścia budynku hotelu. Funkcjonariusze wezwali ich do natychmiastowego zatrzymania się.

Pijany 65-latek kierował samochodem
W trakcie przeprowadzanej kontroli, badanie stanu trzeźwości wykazało, że 42-letni kierowca, mieszkaniec gminy Brzozów miał blisko 0,5 promila alkoholu w organizmie. 39-letni pasażer również był pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało 0,3 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyznę oprócz utraty prawa jazdy czeka teraz odpowiedzialność za kierowanie pojazdem po spożyciu alkoholu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.