Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 39-latce, która ukradła ze sklepu artykuły spożywcze i alkohol.
Dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że z jednego ze sklepów w Ropczycach, wyszła kobieta, która nie zapłaciła za towar, a następnie odjechała samochodem z parkingu. Zgłaszający zapisał numer rejestracyjny pojazdu, którym poruszała się klientka sklepu. Policjanci wkrótce na jednej z ulic zauważyli wskazany w zgłoszeniu pojazd. Został on zatrzymany do kontroli drogowej, na ul. Udzieli w Ropczycach.

Jak się okazało, za kierownicą audi siedziała 39-letnia mieszkanka powiatu dębickiego, która była nietrzeźwa. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 2 promile alkoholu w jej organizmie. Dodatkowo funkcjonariusze w pojeździe ujawnili rzeczy pochodzące z kradzieży m.in. artykuły spożywcze i alkohol. Ich łączna wartość wyniosła prawie tysiąc złotych. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.

Spowodował kolizję, był pijany
Po wytrzeźwieniu 39-latka usłyszała zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości oraz kradzieży. Wkrótce poniesie odpowiedzialność przed sądem. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.