Kilka dni temu zaginęła mieszkanka Łowiec. 73-letnia kobieta ostatni raz była widziana w poniedziałek, 27 lutego około godz. 5. Policjanci sprawdzają każdy trop, który mógłby przyczynić się do odnalezienia Krystyny Łysik.
Od czwartku, 2 marca trwają poszukiwania zaginionej 73-letniej mieszkanki Łowiec. W akcję zaangażowani są policjanci z jarosławskiej komendy, strażacy oraz przewodnicy z psami tropiącymi. W ostatnich dniach działań, mundurowi wpierani byli przez Grupę Ratowniczą K-9 School i ratowników z Grupy Legion Gerarda, którzy użyli dronów, quadów i samochodów terenowych. Do poszukiwań seniorki został także użyty wojskowy śmigłowiec.

poszukiwania mieszkanki Łowiec

Dzisiaj kolejny dzień poszukiwań w rejonie miejsca zamieszkania kobiety. Biorą w nich udział policjanci oraz strażacy. Czynności cały czas prowadzą funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, którzy sprawdzają różne hipotezy.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionej są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu pod numerem tel. 47 8241310 lub alarmowym 112.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.