Dzięki pracy leżajskich policjantów, sprawca kradzieży z włamaniem został ustalony oraz usłyszał zarzuty. O dalszym losie 25-latka zadecyduje sąd.
Początkiem lutego br., dyżurny leżajskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że ktoś włamał się do jednego z domków na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "Podlesie" w Leżajsku.

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że włamywacz najprawdopodobniej dostał się do wnętrza domku przez okno, które wcześniej wybił. Sprawca ukradł dwa akumulatory. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 1200 zł.

Sprawcy kradzieży próbowali uciec za granicę
Dzięki pracy leżajskich funkcjonariuszy, sprawca tego przestępstwa został ustalony. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Leżajska. Mężczyzna usłyszał zarzuty i został przesłuchany. 25-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu, złożył także wyjaśnienia. Teraz sąd zadecyduje o dalszym losie mężczyzny, który tego czynu dopuścił się w warunkach recydywy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.