W ostatnim czasie, za prędkość, trzech kierowców straciło uprawnienia do kierowania pojazdami.
Mimo surowych konsekwencji, cały czas nie brakuje kierowców, którzy je lekceważą i w terenie zabudowanym przekraczają dopuszczalną prędkość. Swoim zachowaniem stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego. W miniony czwartek, policjanci niżańskiej drogówki zatrzymali do kontroli 26-letniego kierującego volkswagenem. W miejscowości Harasiuki, w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał o 60 km/h za szybko.

Z kolei w ubiegłą niedzielę, podczas kontroli prędkości jaką funkcjonariusze prowadzi w Rudniku nad Sanem, zatrzymali 22-letniego kierowcę audi, który jechał w terenie zbudowanym z prędkością 109 km/h. Dzień później, policjanci dokonywali pomiaru prędkości na jednej z ulic w Nisku. Tam zatrzymali 24-latka, który kierował bmw. Mężczyzna przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 52 km/h.

Trzej kierowcy stracili prawo jazdy na trzy miesiące, zostali ukarani mandatami w wysokości 1500 złotych, a na ich konto wpłynęło 13 punktów karnych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.