W Zespole Szkół Zawodowych w Dynowie, odbyła się XIII edycja, a zarazem I edycja wojewódzkiego konkursu "Samochodem w Dorosłe Życie". Konkurs honorowym patronatem objął Komendant Miejski Policji w Rzeszowie insp. Bogusław Kania.
Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest jednym z priorytetów rzeszowskich policjantów. Dlatego funkcjonariusze chętnie uczestniczą w każdej inicjatywie profilaktycznej, zmierzającej do popularyzowania wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego. Taką okazją była XIII edycja wojewódzkiego konkursu "Samochodem w Dorosłe Życie". W imprezie, która odbyła się we wtorek, Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie reprezentował jego zastępca młodszy inspektor Wacław Sudoł.

W konkursie wzięło udział 35 uczniów z 10 szkół województwa podkarpackiego, kształcących w zawodzie technik pojazdów samochodowych i w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, wytypowani w eliminacjach szkolnych. W trakcie gali konkursowej, prezentację na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym przedstawiła młodszy aspirant Małgorzata Dencikowska z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.