Kierujący skuterem stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się na łuku drogi. Jak się okazało, 33-latek miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem na terenie miejscowości Jeżowe w powiecie niżańskim. Dyżurny niżańskiej jednostki policji odebrał telefon ze zgłoszeniem zdarzenia drogowego z udziałem jednośladu. Na miejsce natychmiast skierowano patrol.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący skuterem, na łuku drogi, stracił panowanie nad jednośladem, w wyniku czego wywrócił się z pojazdem. Ponadto okazało się, że kierujący skuterem wsiadł za kierownicę, pomimo że wcześniej pił alkohol. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 33-latka. Kierowca jednośladu miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie - informuje KPP w NIsku.

Zderzenie dwóch motocyklistów na serpentynach
Pojazd zabezpieczono na parkingu policyjnym, a mężczyzna trafił do szpitala. Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości to przestępstwo, za które teraz będzie odpowiadał 33-latek.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.