Tarnobrzescy policjanci zatrzymali 26-latka, który był poszukiwany trzema nakazami doprowadzenia wydanymi przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu i Sandomierzu. Mężczyzna ma na swoim koncie m.in. kradzież i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.
W niedzielę po godz. 18, policjanci pełniący służbę na terenie osiedla Serbinów w Tarnobrzegu, zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, który stał przed jednym z bloków. Na widok oznakowanego radiowozu mężczyzna zaczął zachowywać się nerwowo, co chwilę oglądał się za mundurowymi i zaczął uciekać.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. To 26-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna nie potrafił logicznie wytłumaczyć funkcjonariuszom dlaczego uciekał, jednak unikał kontaktu wzrokowego i był wyraźnie poddenerwowany.

Bardzo szybko wyjaśnił się powód takiego zachowania. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany trzema nakazami doprowadzenia wydanymi przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu i Sandomierzu. 26-latek ma do odbycia karę kilku miesięcy pozbawienia wolności, za popełnione wcześniej przestępstwa - kradzież oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Dodatkowo podczas przeszukania, w kurtce mężczyzny, policjanci znaleźli susz roślinny. Wstępne badania potwierdziły, że jest to marihuana.

24 i 28-latek uprawiali konopie i posiadali narkotyki
26-latek został doprowadzony do tarnobrzeskiej jednostki, gdzie trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego, celem odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna nie uniknie też odpowiedzialności za posiadanie substancji zabronionych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.