Wczoraj stalowowolscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w Stalowej Woli na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Popiełuszki.
Do wypadku doszło wczoraj (16 marca) około godz. 15.30, w Stalowej Woli, na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Popiełuszki. W zdarzaniu uczestniczyły - pojazd marki Peugeot, kierowany przez 42-latkę, która poruszała się al. Jana Pawła II w kierunku Niska, pojazd marki Citroen kierowany przez 63-latka, który poruszał się ul. Popiełuszki od strony Pysznicy, oraz pojazd marki Audi, którym kierowała 47-latka, która wykonywała manewr skrętu w prawo z ul. Popiełuszki w ul. Staszica.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że to 63-letni mężczyzna, kierując citroenem, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, czym doprowadził do zderzenia najpierw z peugeotem, a następnie z audi. W wyniku zdarzenia ranna została 42-latka kierująca peugotem. Poszkodowana została przewieziona do szpitala- informuje KPP w Stalowej Woli.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Policjanci wyjaśniają przyczyny i szczegółowe okoliczności wypadku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.