Funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu włączyli się w pomoc malutkiej Matyldzie, która urodziła się z szeregiem wad serca. Zebrane w jednostce środki finansowe zasilą zbiórkę na leczenie 20-miesięcznej dziewczynki.
Policjanci i pracownicy jarosławskiej komendy odpowiedzieli na apel rodziców malutkiej Matyldy włączając się w pomoc dla chorego dziecka. Funkcjonariusze przeprowadzili zbiórkę. 20-miesięczna dziewczynka urodziła się z szeregiem wad serca. Przeszła dwie operacje i czeka ją kolejny zabieg w ośrodku w Bostonie w USA, który kosztuje ponad milion złotych. Dziewczynka jest podopieczną Fundacji "Siepomaga" www.siepomaga.pl/matylda

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu nadkom. Ryszard Tyka oraz Zastępca Komendanta kom. Tyberiusz Łabuz, przekazali na ręce taty Matyldy zebrane środki finansowe, które zasilą zbiórkę na leczenie jego córeczki.

- Wierzymy, że dziewczynka wygra walkę o zdrowie. Matyldzie życzymy dużo zdrowia a jej rodzicom i bliskim wytrwałości w walce z chorobą oraz spełnienia wszystkich marzeń- mówią policjanci z KPP w Jarosławiu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.