Bus uderzył w barierę ochronną, w wyniku czego doszło do pęknięcia opony, co skutkowało przewróceniem się pojazdu. Jedna z pasażerek trafiła do szpitala.
Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 13, w miejscowości Hurko w powiecie przemyskim, na drodze krajowej nr 28.

- Po wykonanych czynnościach na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący mercedesem, 45-letni obywatel Ukrainy jadąc w kierunku miejscowości Medyka, nie zachował należytej ostrożności i najechał na barierę ochronną w wyniku czego doszło do pęknięcia opony. W konsekwencji kierujący pojazdem stracił panowanie nad samochodem, zjechał na lewy pas ruchu i pojazd przewrócił się na lewy bok - przekazuje KMP w Przemyślu.

wypadek w HurkoKMP Przemyśl

Bezpośrednio po zdarzeniu jedna z pasażerek, 32-letnia obywatelka Ukrainy została przewieziona do szpitala. Okazało się, że nie doznała poważniejszych obrażeń.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy. Po wykonanych czynnościach i ustaleniu okoliczności zdarzenia mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1100 zł.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.