Rozpoczyna się dystrybucja bezpłatnych zaproszeń na mecze reprezentacji Polski kobiet do lat 19, które odbędą się na stadionie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w dniach 5, 8 i 11 kwietnia, w ramach eliminacji Mistrzostw Europy w tej kategorii wiekowej. Zaproszenia będzie można nabyć drogą elektroniczną, a wkrótce będą również dostępne w punktach, w których będzie można je odebrać osobiście.
W turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy weźmie udział cztery państwa: Polska, Szwajcaria, Czechy i Serbia. Pięć z sześciu spotkań tego turnieju odbędzie się w Stalowej Woli, natomiast ostatniego dnia mecz Szwajcaria - Czechy zostanie rozegrany w Boguchwale. Wstęp na mecze turnieju kwalifikacyjnego Mistrzostw Europy jest bezpłatny, ale aby dostać się na stadion konieczne jest posiadanie takiego bezpłatnego zaproszenia.

Wejściówki można nabyć drogą elektroniczną, przez e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., gdzie trzeba podać liczbę zamawianych bezpłatnych biletów lub odebrać osobiście w jednym z punktów odbioru od 23 marca (czwartek).

Bilety można odbierać w siedzibie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie, ul. Okulickiego 18, a także delegaturach naszego Związku w Stalowej Woli, Dębicy, Jarosławiu i Krośnie oraz na stadionie Piłkarskiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli. Niewykorzystane wejściówki trafią do kas biletowych stadionów w Stalowej Woli oraz Boguchwale, gdzie będzie można je odebrać bezpłatnie w dniu meczowym.
 
Zapraszamy grupy zorganizowane, szkoły i akademie do uczestnictwa w meczach reprezentacji Polski w województwie podkarpackim.

Pytania dotyczące dystrybucji zaproszeń prosimy kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
H
armonogram meczów w ramach kwalifikacji Mistrzostw Europy kobiet do lat 19.

Program turnieju kwalifikacyjnego:

5 kwietnia (środa) - w Stalowej Woli
Polska - Szwajcaria, godz. 12:00
Serbia - Czechy, godz. 18:00

8 kwietnia (sobota) - w Stalowej Woli
Polska - Czechy, godz. 12:00
Serbia - Szwajcaria, godz. 18:00

11 kwietnia (wtorek) - w Stalowej Woli
Polska - Serbia, godz. 12:00

11 kwietnia (wtorek) - w Boguchwale
Szwajcaria - Czechy, godz. 12:00

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.