Kierujący fiatem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z rowerzystą. 46-latek kierujący rowerem miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
W poniedziałek po godzinie 14, dyżurny stalowowlskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na ul. Kasprzyckiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem, 62-letni mężczyzna, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustapił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo ścieżką rowerową 46-letniemu cykliście, w wyniku czego doszło do jego potrącenia.

- Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Kierujący fiatem trzeźwy. Badanie alkomatem rowerzysty wykazało, że w chwili zdarzenia miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Poszkodowany został przewieziony do szpitala z obrażeniami głowy- informuje KPP w Stalowej Woli.

Kolejni pijani zatrzymani podczas akcji "Trzeźwość"
Na miejscu zdarzenia pracowała grupa - dochodzeniowo śledcza. Czynności w sprawie prowadzi stalowowolska policja.
Za swój czyn odpowie również rowerzysta. Za kierowanie jednośladem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara aresztu lub grzywna w wysokości nie niżej niż 2500 zł.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.