Policjanci z leżajskiej komendy, zatrzymali w Kuryłówce, 51-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego, który kierował samochodem, pomimo cofniętych uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.
Funkcjonariusze ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, podczas służby na terenie Kuryłówki, zatrzymali na drodze publicznej kierującego osobowym fordem.

- Mężczyzną był 51-letni mieszkaniec Brzyskiej Woli. Podczas kontroli drogowej okazało się, że 51-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem- przekazuje KPP w Leżajsku

Nietypowa akcja strażaków i policjantów
Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku przypomina, że kto prowadzi pojazd mechaniczny na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub w strefie ruchu, nie stosując się przy tym do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.