Policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED zatrzymali 40-letniego kierowcę forda, który pędził z prędkością 138 km/h. Dodatkowo mieszkaniec Tarnobrzega nie miał prawa jazdy i kierował mondeo, mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Policjanci ruchu drogowego wchodzący w skład grupy SPEED, zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Ford Mondeo. Do zdarzenia doszło na drodze przy ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu. 40-latek, który kierował fordem przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 100 km/h, jechał z prędkością 136 km/h.

To nie jedyne przewinienie jakiego dopuścił się kierowca mondeo. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 40-letni mieszkaniec Tarnobrzega, nie ma uprawnień do kierowania pojazdami i posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi na okres jednego roku.

Grupa Speed dopadła pirata drogowego
Teraz 40-letni kierowca mondeo za popełniony czyn będzie odpowiadał przed sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.