W ostatnim czasie, dzięki zaangażowaniu dzielnicowych, na terenie Niska zatrzymanych zostało trzech poszukiwanych mężczyzn.
W miniony poniedziałek, dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Nisku udali się na teren gminy Jarocin. Podczas legitymowania 72-letniego mężczyzny okazało się, że od miesiąca jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Nisku do odbycia zastępczej kary aresztu za przestępstwa przeciwko rodzinie.

Na drugi dzień, ci sami dzielnicowi, podczas obchodu rejonu służbowego, zatrzymali 43-letniego mieszkańca gminy Jarocin, który był poszukiwany od początku roku przez Sąd Rejonowy w Nisku, celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo recydywy w ruchu drogowym. Mężczyzna trafił do więzienia na ponad rok.

Tragiczny pożar domu w Kozłówku
W czwartek, dzielnicowi zatrzymali kolejną osobę poszukiwaną. Wylegitymowali 50-letniego mieszkańca Niska, który jak się okazało był poszukiwany przez miejscowy sąd, celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa popełnione w ruchu drogowym. Dzięki możliwości zapłacenia grzywny, uniknął pobytu w zakładzie karnym.

Apelujemy! Jeżeli znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej - powiadom o tym Policję. Przypominamy również o aktualnych wykazach osób poszukiwanych, które znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, prosimy o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter