W miejscowości Bolestraszyce, w rejonie skrzyżowania, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 3 samochodów.
Wczoraj (26 marca) po południu, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło po godz. 16, w miejscowości Bolestraszyce w powiecie przemyskim.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 33-letni kierujący jeepem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu mercedesowi. Kierująca mercedesem, 55-letnia mieszkanka Przemyśla, w celu uniknięcia zderzenia z jeepem zjechała częściowo ze swojego pasa ruchu i zderzyła się z renault oczekującym na możliwość wjazdu na skrzyżowanie- informuje KMP w Przemyślu.

kolizja w Bolestraszycach

Kierująca renaultem, 27-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego została przetransportowana do szpitala. Na szczęście nie doznała poważnych obrażeń. Badania na zawartość alkoholu wykazały, że kierujący byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia, kierujący jeepem, został ukarany mandatem w wysokości 3000 zł.

Wypadek w Woli Wielkiej, poszkodowanych 10 osób
Pamiętajmy, że bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego zależy w głównej mierze od nas samych! Brak wyobraźni i należytej ostrożności może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych w skutkach zdarzeń drogowych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.